733 127 009 kavarna@nejenpro.cz

Půjčovna kostýmů

 

Nabízíme zapůjčení kostýmů pro děti přibližně od 9 měsíců i pro dospělé. Najdete u nás kostýmy zvířat, pohádkových postav, princezen, superhrdinů nebo různých povolání. Nechybí ani čarodějnice a kouzelníci, víly nebo klauni. V naší půjčovně máme několik desítek různých kostýmů, takže věříme, že si své najde opravdu každý. Kostýmy se skvělé hodí na maškarní bály, karnevaly, masopusty nebo dětské oslavy.

Dětské kostýmy i kostýmy pro dospělé si můžete vybrat a rezervovat přímo v naší kavárně Kafé Nejen pro v Ostravě-Porubě. Objednat je můžete také telefonicky nebo e-mailem (kontakt zde).

 

 

Aktuální ceník

 

  Půjčovné od Vratná kauce
Kostým pro děti 100-150 Kč 500 Kč
Kostým pro dospělé 200 Kč 1 000 Kč

 

Základní cena zapůjčení je na 2 dny. Při zapůjčení na víkend platí základní cena pro zapůjčení v pátek od 13:00 hodin a vrácení kostýmu v pondělí do 17:00 hodin. Za každý následující den je účtováno 30 % k základní ceně.

Za každý kostým se skládá vratná kauce. Při vrácení úplného a nepoškozeného kostýmu ve sjednaném termínu se tato kauce vrací v plné výši. Pokud dojde k poškození kostýmu, nevrácení nebo poškození některé jeho části, je z kauce odečtena částka odpovídající nákladům na opravu či vyčištění kostýmu.

 

 

Rezervace

 

Kostýmy je možno rezervovat maximálně 1 měsíc před vypůjčením. Kostým je rezervován složením rezervační zálohy ve výši 50 % půjčovného. Uhrazená rezervace se odečte v den vypůjčení od celkové ceny. Rezervaci je možno zrušit nejméně 3 pracovní dny předem, jinak rezervační poplatek – v případě nevypůjčení kostýmu – propadá.

 

Více informací Vám rádi sdělíme osobně v naší kavárně, telefonicky nebo e-mailem.

 

Podrobnosti naleznete také na

www.karnevalove-kostymy-pro-deti.cz.